Porselen Mutfak & Banyo Tezgahları

Geniş ürün yelpazemize gözatın!

ÜRÜNLER

Porselen Mutfak Banyo Tezgahlarıda Seranita İle İtalyan Işığı

İtalyan tasarımı mutfak ve banyo tezgahlarımız %100 doğal ve tescillidir. Ürün garantimiz ile uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Geniş renk skalası ve ürün çeşitliliği ile karşınızdayız.

Eşsiz Tasarımlarımız ve Özel Kolleksiyonumuz İle Evinizi Zenginleştirin

Geniş renk skalasıyla yüksek kaliteli ürünlerimize ve özelliklerine bir göz atın. 

CERAMICO STONE

“Görsel açıdan genişleyen alanlar, daha az tasarım kesintisi ve sınırsız olasılık ile mega boyutların güzel olduğu bir dünyayı yaşam alanlarınıza taşımayı hedefimiz olarak seçtik”

KERLİTE

2004 yılında, Mimarlık ve çağdaş tasarımda tüketicilerin ve tasarımcıların estetik ihtiyaçları için orjinal çözümler yaratılarak geliştirilen üst düzey teknolojik bir üründür.

LINEA

Linea porselen maxi levhalar, yeni nesil kullanıcılarına farklı tasarımlar sunar; geleneksel mimariye adeta meydan okur.
Devrim niteliğindeki maxi levhalar en saf killeri ve doğal pigmentleri sayesinde yalnızca 3 mm kalınlığında 3m x 1m seramik plakalara dönüştüren 15000 tonluk bir baskı kuvveti ile birleştirilip yenilikçi teknoloji sayesinde üretilmektedir.

ITOPKer

ITOPKER Tezgah üstü, modern malzeme kullanılarak yapılmış tezgah üstleri ve tezgahlar için yenilikçi bir yüzeydir.
ITOPKER tezgahı, geniş formatlı yüzeylerde mukavemeti ve tasarımı birleştiren istisnai özelliklere sahiptir.

Kullanım Alanları

MUTFAK

BANYO

İÇ MEKAN / YER

DIŞ CEPHE

Bizden Haberler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum a lorem velit. Etiam nec nulla a erat hendrerit varius sit amet et enim. Cras id tincidunt erat. Suspendisse facilisis condimentum urna.